'Bizim Köyün Şarkısı'nda eğlence var!

Eğlenceli komedi 'Bizim Köyün Şarkısı'dan kamera arkası videosu geldi.


Yerli komedi Bizim Köyün Şarkısı'ndan kamera arkası videosu geldi. Başrollerinde 'Güldüy Güldüy Show'un yetenekli çocuk oyuncularının yer aldığı filmin seti de, en az film kadar eğlenceli!

İstanbul’da yaşayan Çınar’ın en büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktır. O, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerken babası bu sırada köye geri dönmeyi planlar. Babasının kararı karşısında yıkılan Çınar ne kadar karşı çıksa da babasını ikna edemez ve ailece köye dönerler. Zeki kız kardeşi Zeynep ile yeni yaşamlarına alışmaya çalışan Çınar yeni arkadaşlar edinmiştir. Gerçek dostluğun ne demek olduğunu arkadaşları sayesinde anlayan Çınar hayallerine kavuşabilecek midir?

BKM’nin yapımcılığında hayata geçirilen ve Tuğçe Soysop ’un yönetmen koltuğunda oturduğu yerli komedi filminin senaryosunda da başarılı komedi programı 'Güldür Güldür Show'un senaryo ekibinin imzası var. Esat Polat Güler , Güneş Sayın , Tansel Öngel , Berat Efe Parlar ve Dora Dalgıç 'ın başrollerini üstlendiği eğlenceli yapım, 30 Mart'ta sinemalarda olacak!