BKM'den yeni proje!

İbrahim Büyükak ve Onur Buldu'lu Bayi Toplantısı'ndan ilk teaser geldi.


Senaryosunu İbrahim Büyükak 'ın kaleme aldığı ve başrollerini Onur Buldu ve Doğu Demirkol 'la birlikte paylaştığı Bayi Toplantısı'ndan teaser yayınlandı.

Daha önce senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü oynadığı Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 ile sevenlerinin karşısına çıkan İbrahim Büyükak'tan yepyeni bir komedi daha geliyor.

Bayi Toplantısı, Anadolu’dan İstanbul'a gelen Namık, Sadık ve Adem isimli üç beyaz eşyacının, üç günde karmakarışık hale gelen hayatlarının ele alııyor. Hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşayan bu üç kişinin yolları bir bayi toplantısında kesişir ve sıkıntılı fakat sıradan bir hayat yaşarken beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir soygun planının içinde bulurlar. Üç bayinin kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ve hızlı hareket etmekten başka şansları yoktur.

Onur Buldu'dan büyük fedakarlık!

Filmde İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol ve Büşra Pekin ’le başrolü paylaşan Onur Buldu, ‘Bayi Toplantısı’ için saçlarını feda etti. Çekimler öncesinde saçlarının ortasını kazıyarak 20 yaş yaşlanmayı göz alan Buldu, yeni görüntüsüyle gerçek bir ‘küçük esnaf’ oldu! Buldu’nun erkek tipi saç dökülmesinden mustarip karakteri, ‘Bayi Toplantısı’nın en komik karakterlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

BKM Yapım imzasını taşıyan Bayi Toplantısı'nın yönetmenliğini daha önce birçok yapımda İbrahim Büyükak'la birlikte çalışan Bedran Güzel üstlenirken başrollerde ise Büyükak'ın yanı sıra Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı , Müfit Kayacan , Hakan Salınmış , Gamze Karaduman , Deniz Hamzaoğlu ve Uğur Bilgin yer alıyor.

Bayi Toplantısı'nın önümüzdeki ocak ayı içerisinde vizyonda olması bekleniyor.