BKM oyuncusu kansere yakalandı!

BKM Mutfak'ın sevilen genç oyuncusu Arif Güloğlu kansere yakalandı.


BKM, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin genç oyuncusu Arif Güloğlu 'nun Lenf kanserine yakalandığını açıkladı. Hastalığı iki hafta önce öğrenen Güloğlu'nun Ankara'daki bir hastanede tedavi görmeye başladığı öğrenildi.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile tanınan genç oyuncu Arif Güloğlu'ndan hayranlarını üzen kötü bir haber geldi. Henüz 24 yaşında olan Güloğlu, lenf kanserine yakalandı.

Tedavi süreci devam ediyor

Son iki haftadır skeçlerde yer almayan Arif Güloğlu'nun tedavi için Ankara'da bir hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Öte yandan oyuncu hakkında BKM Mutfak'tan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

'Çok Güzel Hareketler 2 Alt Yapı oyuncularımızdan Sevgili Arif Güloğlu'na kısa bir süre önce 'lenfoma' teşhisi konulduğu doğrudur. Teşhisin hemen ardından tedavi süreci çok hızla başlamış ve süreç pozitif yönde devam etmektedir. Oyuncumuzun eski sağlığına kavuşabilmesi için gerekli tüm süreçleri yakından takip ediyoruz. Bilgilerinize sunarız.'

Arif Güloğlu da sosyal medya hesabından hastalığıyla alakalı açıklama yaptı.

Arif Güloğlu kimdir?

Ankara’da çeşitli tiyatrolarda birçok rol üstlendi ve buna İstanbul’da da devam etti. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Oyunculuk eğitimleri de alan Güloğlu, 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu.

Filmografi

2021 Çok Güzel Hareketler Bunlar 2