Black Christmas'tan ilk fragman!

Korku filmi Black Christmas'tan ilk fragman ve poster görücüye çıktı.


Yönetmenliğini daha önce Green ve Always Shine gibi filmlerle karşımıza çıkan Sophia Takal 'in ve senaristliğini ise Takal ile birlikte April Wolfe 'ün üstlendiği yeniden çekim Black Christmas'tan ilk fragman yayınlandı.

Başrollerinde 2018 yazında vizyona giren Dev Avcısı filminden tanıdığımız güzel oyuncu Imogen Poots 'un yer aldığı korku türündeki Black Christmas'ın ilk fragmanı ölümle burun buruna olduklarının farkında olmadan Noel kutlamasında eğlenen genç kızlara odaklanıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Imogen Poots'un yanı sıra Cary Elwes , Brittany O'Grady , Aleyse Shannon , Lily Donoghue , Ben Black gibi birçok genç isim yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise  ile iki uzun metrajlı filme sahip olan Sophia Takal oturuyor.

İlk kez 1974 yılında vizyona giren ve oldukça beğenilen bir yapıt olan Black Christmas'ın yeniden çekimi olan film de ilk filmle aynı hikayeye sahip... Tatil günlerinde Hawthorne Koleji son derece sessiz ve sakindir. Ancak ortaya bir katil çıkar. Bu katil, kampüsün kız öğrenci yurdunda kalan öğrencileri birer birer avlayacaktır. Ancak katilin öğrenmesi gereken bir şey vardır: Yeni nesil kadınlar çaresiz bir şekilde ölümü beklemiyor, karşılık veriyordur. Bu savaşı bitirmek için öğrenciler de ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır.

Black Christmas 13 Aralık 2019 tarihinde vizyonda olacak.