Black Widow’dan Super Bowl’a özel fragman!

“Black Widow”un Super Bowl'a özel fragmanı ve karakter posterleri geldi.


Marvel Sinematik Evreni’nin yeni bir dönemini başlatacak olan “Black Widow”un Super Bowl'a özel fragmanı ve karakter posterleri yayınlandı. Scarlett Johansson başrollü filmin posterlerinde Natasha Romanoff’un yanı sıra Yelena, Melina ve Red Guardian karakterlerini de görüyoruz.

Amerikan Futbolu Ligi’nin şampiyonluk maçı Super Bowl’a özel olarak yayınlanan fragman merakla bekleniyordu.

Scarlett Johansson’ı muhtemelen son kez Natasha Romanoff karakterinde göreceğimiz film, Romanoff’un özüne ve geçmişine odaklanacak. Civil War ve Infinity War arasındaki zaman diliminde karakterin başından geçenleri izleyeceğiz. Ayrıca çizgi romanlardan aşina olduğumuz, Natasha Romanoff’un vârisi olan Yelena Belova karakterini de ilk kez göreceğiz.

Filmin konusu henüz tam olarak açıklanmadı fakat fragmanlardan ve çizgi romanlardan elde edilen bilgilere göre, gizemli bir kötü kahraman olan Taskmaster, Black Widow’un yeni düşmanı olacak. 

Taskmaster’ın karakter gücü, karşısındakinin hareketlerini ve güçlerini birebir kopyalayabilmesi. Black Widow’un güçlerini kopyalayabileceği için, Taskmaster’ı epey güçlü bir kötü olarak görebiliriz. Ayrıca çizgi romanlarındaki ve fragmandaki bir sahneye göre Taskmaster'ın vibranyum kalkanı olabilir.

Scarlett Johansson'a eşlik edecek oyuncular arasında Florence Pugh , Rachel Weisz ve David Harbour gibi gözde isimler bulunuyor.

Black Widow, Marvel Sinematik Evreni için önemli bir dönüm noktası. Evrenin 4. fazının ilk filmi olacak Black Widow, Disney+ dizileriyle birlikte yeni bir dönem başlatacak. 

Filmin yönetmenliğini Berlin Syndrome ve Somersault filmlerinden tanıdığımız Cate Shortland üstleniyor. Senaryoda ise The Hustle ve TimER gibi filmlerde imzası bulunan Jac Schaeffer bulunuyor.

Marvel Studios tarafından tanıtımı yapılan film 1 Mayıs 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.