Black Widow’dan yeni fragman yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni bir karaktere daha veda etmeye hazırlanıyor!


Kaptan Amerika ve Iron Man’in ölümü ile Avengers: Endgame’in evrene veda etmesinin ardından, Marvel evreni genişleyip ve geçmişe odaklanmaya başlıyor. Film, en sevilen karakterlerden biri olan Rus casus Natasha Romanoff yani Black Widow’un geçmişine odaklanıyor. Scarlett Johansson ’ı muhtemelen son kez Natasha Romanoff karakterinde göreceğimiz film yeni bir veda filmi olabilir.

Filmde, Romanoff karakterinin yanı sıra çizgi romanlarda aşina olduğumuz Yelena, Melina ve Red Guardian karakterlerini de görüyoruz.

Evrenin 4. fazını başlatacak filmin başrolünde Scarlett Johansson bulunuyor. Ona eşlik eden isimler arasında Florence Pugh , Rachel Weisz ve David Harbour gibi önemli isimler bulunuyor.

Sinopsis:

Marvel Sinematik Evreni’nde aksiyon dolu casus gerilim filmi “Black Widow”da Natasha Romanoff, geçmişindeki bağlarla yüzleşecek. Bu sefer karşısında kendisi kadar güçlü bir karakter bulacaktır: Taskmaster.  

Taskmaster’ın karakter gücü, karşısındakinin hareketlerini ve güçlerini birebir kopyalayabilmesi. Black Widow’un güçlerini kopyalayabileceği için, Taskmaster’ı epey güçlü bir kötü olarak görebiliriz. Ayrıca, Taskmaster’ın bir vibranyum kalkanının olması da Romanoff’un işlerini zorlaştıracak gibi duruyor.

İlk olarak 2010 yapımı Iron Man II’de gördüğümüz “Black Widow” karakterinin geçmişine odaklanan film, 1 Mayıs’ta vizyona girecek.