Blade Runner 2049'a yer açın!

Efsane geri döndü! Blade Runner 2049’dan ikinci fragman yayınlandı.


Sinemanın en kült filmlerinden biri olan Blade Runner’ın devam filmi Blade Runner 2049'un, yılın en çok beklenen ve gişeleri sarsması beklenen filmlerinden olması bekleniyor.

Otuz yıl sonra kaldığı yerden...

2049 orijinal filmden 30 yıl sonrasını konu alıyor. LAPD dedektifi Blade Runner K (Ryan Gosling ) , Rick Deckard'ı (Harrison Ford ) bulmak için bir maceraya atılmasına sebep olan ve yıllardır gömülü olan ilginç bir sırrı keşfediyor. Son otuz yıldır gündemde olmayan bu sır yeni bir maceranın da kapılarını açıyor.

Başrollerinde LAPD dedektifi Blade Runner K rolünde Ryan Gosling ve Rick Deckard rolünde Harrison Ford'un boy göstereceği filmin kadrosunda kilit bir rol için Oscar ödüllü oyuncu Jared Leto da yer alıyor. Büyük yankı uyandıran 1982 yapımı Bıçak Sırtı filminin uzun zamandır beklenen devam halkası olan Blade Runner 2 bir kez daha Philip K. Dick 'in romanından beyazperdeye uyarlanacak. Kadrosunda Robin Wright , Ana de Armas , Carla Juri , Mackenzie Davis , Barkhad Abdi , David Dastmalchian , Hiam Abbass , Lennie James ve Dave Bautista 'yı bulunduran devam halkasının yönetmenliğini Denis Villeneuve üstleniyor. Filmin senaryosunda ise Hampton Fancher ve Michael Green imzası var.

Efsaneye otuz yıl sonra son noktayı koyacak olan Blade Runner 2049 6 Ekim'de vizyonda olacak.