Bol yıldızlı filmden Türkçe poster geldi!

Billionaire Boys Club'dan Türkçe poster ve altyazılı fragman yayınlandı.


Kadrosunda birçok ünlü oyuncuyu barındıran Billionaire Boys Club ya da Türkçe adıyla Düzenbazlar Kulübü filminden ilk Türkçe poster ve altyazılı fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Jamex Cox'un ve senaristliğini ise Cox'la birlikte Captain Mauzner 'ın üstlendiği filmin başrollerini Kevin Spacey , Ansel Elgort , Taron Egerton , Emma Roberts ve Suki Waterhouse gibi birbirinde başarılı ve değerli oyuncular paylaşıyor.

80’li yıllarda ABD'yi kasıp kavuran yaşanmış bir olaydan uyarlanan Billionaire Boys Club / Düzenbazlar Kulübü filminde, bir grup Harvard mezununun kurduğu saadet zinciri sistemi ve akabinde rayından çıkan olaylar anlatılıyor.

Borsada çalışan Joe Hunt ve eski okul arkadaşı Dean Karny, şehrin en varlıklı yatırımcılarından Ron Levin’in çılgın fikirleriyle BBC adlı bir saadet zinciri kurarlar. Ancak gerçekte kimin dolandırıldığı, kimin kime oyun oynadığı belli değildir. Şehrin jet sosyetesinden, devasa şirketlerden BBC’ye yatırım teklifleri yağmakta; insanlar emeklilik günleri, çocuklarının eğitimi için yaptıkları birikimleri bu esrarengiz zincire teslim etmektedir. Genç milyarderlerin dizginsiz hırsı ile şirketleri kısa sürede Los Angeles’ın yıldızı haline gelince, FBI’ın radarına girmeleri de çok sürmeyecektir.

Düzenbazlar Kulübü, 6 Eylül'de Türkiye sinema salonlarında vizyona giriyor.