Bol yıldızlı filmden yeni paylaşım!

Tarantino yapımı Once Upon A Time In Hollywood'dan yeni görseller geldi.


Başrollerini Brad Pitt , Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie 'nin yer aldığı paylaştığı ve yönetmenliğini Quentin Tarantino'nun üstlendiği Bir Zamanlar Hollywood'da (Once Upon A Time In Hollywood) filminden yeni bir poster ve filmden görseller paylaşıldı.

Dünya prömiyerini aynı zamanda ana yarışma kategorisinde yer aldığı Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Once Upon A Time In Hollywood'dan paylaşılan posterde filmde yer alan karkaterlerin birçoğunu gözlemlenebiliyor.

Quentin Tarantino'nun dokuzuncu filmi olma özelliğine sahip olan Once Upon A Time In Hollywood'un konusu ise şöyle: Rick Dalton, bir televizyon filmi aktörüdür. Dalton'ın başarılı bir western dizisi bulunmaktadır. Ancak Rick, kendini televizyondan uzaklaştırıp film sektörüne adım atmak istemektedir. Onun dublörü olan Cliff Booth ise bu konuda ona katılmaktadır. Sharon Tate ise Rick'in komşusudur. Ancak Tate'in dört arkadaşı Charles Manson tarikatına üyedir. Manson'ın olaya dahil olması filmin gidişatını belirleyecektir. Roman Polanski 'nin eşi olan ve öldürüldüğü dönemde hamile olan Sharon Tate, 9 Ağustos 1969 yılında Los Angeles'taki evinde katledilmişti.

Once Upon A Time In Hollywood'un vizyon tarihi 23 Ağustos 2019 olarak daha önce açıklanmıştı.