Brad Pitt hayranlarına kötü haber!

Brad Pitt başrollü Yıldızlara Doğru'nun vizyon tarihi yine ertelendi.


James Gray ’in yönetmen koltuğunda oturduğu Brad Pitt ve Tommy Lee Jones ’un başrollerde olduğu Yıldızlara Doğru / Ad Astra filmi bir kez daha ertelendi.

Two Lovers, The Immigrant, The Lost City of Z filmleriyle tanınan James Gray'in bilimkurgu türündeki yeni filmi Ad Astra'nın normal şartlarda 11 Ocak'ta vizyona girmesi gerekiyordu. Merakla beklenen filmin dünya prömiyerini 72. Cannes Film Festivali'nde yapacağı da söylentiler arasındaydı. Ancak herhangi bir sebep belirtilmeden 24 Mayıs'a ertelenen filmin vizyon tarihi şimdi de belirsiz olarak açıklandı.

En son 2017 yılı yapımı War Machine’de yer alan Brad Pitt'in başrolünde yer aldığı film, yıllar önce ortadan kaybolan kayıp babasının başına ne geldiğini öğrenmek ve gezegenimizin yaşamını tehdit eden bir gizemi çözmek için Güneş sistemine giden bir astronotun hikâyesini konu alıyor.

Filmde başrol isme Oscar ödüllü usta oyuncu Tommy Lee Jones, 2017 yılında “Loving” ile Oscar ödüllerine ilk kez aday gösterilen Ruth Negga , iki Altın Küre ödüllü Donald Sutherland , Jamie Kennedy , John Ortiz ve “Frontier” dizisinden Greg Bryk gibi isimler eşlik ediyor.