Brad Pitt, ünlü modelin peşini bırakmıyor

Pitt başarılı model Delevingne'a teklif götürdü.Ünlü aktör Brad Pitt yeni film projesinde rol vermek istediği 23 yaşındaki model Cara Delevingne 'in peşinden koşmaktan vazgeçmiyor. Altı çocuk babası aktör, sahibi olduğu 'Plan B' isimli film şirketinin çekmeyi planladığı filmlerden birinde genç modele rol vermek istiyor.

Kanatlarının altına almak istiyor

Delevingne, modellik kariyerinde bir çok başarıya imza attıktan sonra gözünü sinema sektörüne dikti. Pitt'in yakın bir arkadaşı, 'Brad, Delevingne'in yeteneklerinin henüz yeterince keşfedilmediğini düşünüyor ve onu kanatları altına almak istiyor' açıklamasında bulundu. Sözlerinin devamında, 'Brad, genç modelin kendi film şirketiyle bir anlaşma imzalayabileceğini düşünüyor' ifadelerini kullandı.

Daha önce reddetmişti

52 yaşındaki ünlü aktör aslında model Delevingne'a World War Z film serisinde bir rol teklif etmiş lakin İngiliz model işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek nazikçe bu teklifi geri çevirmişti. Yakın arkadaşı, Brad'in ret cevabına rağmen genç modelden vazgeçmediğini belirtti. Aynı kaynak;'Brad telefon rehberindeki ilgili kişilerin ve Hollywood'un ünlü rol eğitmenlerinin numaralarını genç modele verdi. Pitt, Delevingne'ın Oscar'ı alacak yeteneklere gerçekten de sahip olduğunu düşünüyor' sözleriyle Brad'in genç model konusunda ısrarcı ve bir o kadar da ciddi olduğunu dile getirdi.