Brian Epstein'ın hayatı film oluyor!

Efsane Beatles'ın menajeri Brian Epstein'ın hayatı beyaz perdeye geliyor.


Beyaz perdede son yıllarda görmeye alışık olduğumuz ünlü sanatçı veya grupların biyografik filmlerine bir yenisi ekleniyor. Ancak bu sefer bir sanatçı ya da müzik grubundan bahsetmiyoruz... Bu kez efsanevi müzik grubu Beatles'ın başarılı menajeri Brian Epstein'ın hayatı beyaz perdeye aktarılıyor.

John Lennon , Paul McCartney , George Harrison ve Ringo Starr 'dan oluşan Beatles grubunun 5. üyesi olarak sayılacak kadar kanıksanan Brian Epstein'ın hayatı 'Midas Man' adıyla sinemaya geliyor.

Yönetmenliğini aynı zamanda bir müzisyen olan; Lords of Chaos, Polar gibi yapımlarda imzası bulunan ve aralarında Metallica, Taylor Swift , Madonna gibi birçok ünlü şarkıcının video kliplerini de çeken İsveçli yönetmen Jonas Akerlund'un yapacağı filmin senaryosunu Brigit Grant ve Jonathan Wakeham birlikte kaleme alıyor. Filmin çekimlerinin ise Amerika, Londra ve Liverpool'da çekilmesi planlanıyor.

1934 yılında İngiltere Liverpool'da dünyaya gelen Epstein, henüz 20'li yaşlarının ortasında iken Beatles'ın menajerliğini üstlenmiş ve vefat ettiği 1967 yılına kadar 7 yıl boyunca hem kendisini hem de Beatles'ı dünyanın zirvesine taşımıştı.