Britney Spears, göğsünü gere gere spor yaptığı videoyu paylaştı

Bir dönem kariyerinde yaşadığı çöküşle hatırlanan şarkıcı ve oyuncu Britney Spears, spor yaparken çektiği videoyu paylaştı;düzgün fiziğini sergiledi.


Bir dönem çöküşünü canlı yayında izlediğimiz 'Çocuk Yıldız' Britney Spears , spor yaparken çektiği videoyu takipçileri ile paylaşarak bu günlerde hayatının en güzel fiziğine sahip olduğunu herkese hatırlattı.

35 yaşındaki yıldız, bronzlaşmış teni ve düz karnını sergiledi. Bu yazın başlarında çıktığı dünya turunu bitiren Brtiney, formda kalmak için çalışmalrına devam ediyor.

AĞIRLIK KALDIRIYOR, ŞINAV ÇEKİYOR

'İki hafta boşum' başlığı ile paylaştığı videoda şarkıcı ve oyuncu, ağırlık kaldırıyor, şınav çekiyor ve yoga yapıyor.

Britney, geçen ay çıktığı dünya turunun ortasında formda kalmak için çok çalışıyorum başlıklı videosunu takipçileri ile paylaşmıştı.

BRITNEY SPEARS KİMDİR?

Sadece 35 yaşında olsa da çok uzun yıllardır tanıdığımız şarkıcı, dansçı ve oyuncu Britney Spears daha 1990'ların başında 'ünlü' sıfatını isminin başına eklemişti. The Mickey Mouse Club ile oyunculuğunu sergileyen Spears, 1999 yılında hit olan albümü Baby One More Time ile hem müzik listelerine zirveden girdi hem de milyonların hayranlığını kazandı. Sonrasında çeşitli markalarla reklam anlaşması yapan ve Justin Timberlake ile yaşadığı aşkla gündeme oturan Spears'ın diğer albümleri sanatsal açıdan daha düşük bulunsa da genç şarkıcı zirvede kalmayı başardı. 2007 yılında bunalıma girerek Türkiye'nin de dahil olduğu birçok yerin magazin haberlerini meşgul eden Spears, sonrasında kariyerine tekrar geri döndü ve ilk sıralardaki yerini geri aldı.