Bu bayrak aşağı inmeyecek!

Star TV’de yayınlanan Söz dizisi aksiyon dolu bir bölümle geliyor.


Söz dizisi heyecan dolu bir bölümle daha geliyor. Yayınlanan her bölümün sonunda bir sonraki bölümü meraklandıran dizi 24. bölümüyle pazartesi günleri Star'da.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar 'ın (TIMS&B) üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın ve senarist koltuğunda ise Ethem Özışık 'ın oturduğu Söz dizisinin başrollerinde Tolga Sarıtaş , Serhat Kılıç , Mehmet Özgür , Aybüke Posat ve Nihat Altınkaya var.

23. bölümde ne olmuştu?

Yaşananlar karşısında şaşkınlığa uğrayan Tim hemen Ahmet Kartal’ı kaçıran teröristin peşine düşer. Hafız da bütün öfkesiyle onların arkasından gider ama yüz yüze geldikleri tehdit Tim’i zor durumda bırakacaktır. Agah ve Çolak’ın sınırın ötesinde uygulamaya başladığı yeni strateji tehlikeli bir noktaya gelmiştir. Çolak, bir yandan bölgede kendisine biçilen rolü oynarken bir yandan da Türk ordusuna karşı sivillerin aklını çelmeye çalışmaktadır. Resmi işlemler için Karabayır’a gelen Büyük Bey’in avukatı, asıl hedefine doğru adım adım yaklaşmaktadır. Yanı başındaki tetikçiden habersiz Yavuz’u bekleyen Bahar ise ölümle burun buruna olduğundan habersizdir.Çolak’ın ‘sözde’ yardımlarını kabul etmeyen köylerden gelen istihbarat, Tim’i harekete geçirir. Türk Ordusuna ihaneti reddeden onlarca sivil Çolak tarafından ölüme terk edilmiştir. Yavuz ve Tim’in zamana karşı amansız bir mücadele vermesi gerekmektedir artık.

24. bölümde ne olacak?

On iki Özel Kuvvet Askeri’nin görevlendirilmesiyle başlayan zorlu terörle mücadele sürecini konu edinen Söz dizisinin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

Fragmanda Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun “Gizli bir operasyonun içerisindeyiz, eğer yakalanırsanız, çok zor durumda kalırız. Burası vatan toprağı beyler. Bu bayrak aşağı inerse kahroluruz. O namussuzlar bu kapıdan içeri adım dahi atarsa mahvoluruz. Şimdi bana söz verin, bugün buradan sağ salim çıkacağız ve o Agah denen teröristi Türk adaletine teslim edeceğiz.” sözleri dikkat çekti.

Öte yandan fragmanda Eylem’in başına geçirilen bez ile kaçırıldığı görüntülendi. Aynı zamanda “Bulaşıcı hastalık yayılıyor. Kaptan, kimse dışarı çıkmayacak” sözleri de izleyicilerde merak uyandırdı.