Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor

Türkiye'de sinema salonlarında bu hafta 5 film vizyona girecek.


'Prensim'

Ödüllü yönetmen Maiwenn Le Besco'nun yönettiği ve Vincent Cassel , Emmanuelle Bercot , Louis Garrel ile Isild Le Besco 'nun oynadığı 'Prensim' izleyiciyle buluşacak.

Cannes Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü kazanan Fransa yapımı film, acı ve özlem, tutku ve ihanet arasında gidip gelen sıra dışı bir ilişkiye odaklanıyor.

'Jason Bourne'

Matt Damon , Julia Stiles , Alicia Vikander ile Vincent Cassel'in oynadığı film, aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Matt Damon'ın en ikonik rolüne geri döndüğü ve CIA'in en ölümcül eski ajanının karanlıktan çıkışını konu alan 'Bourne' serisinin yeni bölümünde 'The Bourne Supremacy' ve 'The Bourne Ultimatum' filmlerinin yönetmeni Paul Greengrass bir kez daha yönetmen koltuğunda yer alıyor.

Aksiyon yüklü filmde 'Jason Bourne' karakterini canlandıran Matt Damon, geçmişindeki tüm gizli sırları deşifre etmeyi ve bu duruma gelmesine neden olan her şeyi açığa çıkarmayı kendine görev edinen eski bir CIA ajanı olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

'Ghostbusters: Hayalet Avcıları'

Paul Feig 'in yönettiği ve Melissa McCarthy , Kristen Wiig , Kate McKinnon ile Leslie Jones 'un oynadığı 'Ghostbusters: Hayalet Avcıları' yeni karakterleriyle uzun süredir beklenen geri dönüşünü yapıyor.

Sevilen ilk filmden 30 yıl sonra başarılı yönetmen Paul Feig tarafından çekilen film, 1984'te Dank Aykroyd ve Harol Ramis tarafından yazılan ve Ivan Reitman 'ın yapımcılığını üstlendiği 'Ghostbusters: Hayalet Avcıları' filminden uyarlandı.

'Eyvah Annem Dağıttı'

Başrollerinde Mila Kunis , Kristen Bell ve Kathryn Hahn , Christina Applegate ve Jada Pinkett Smith 'in yer aldığı filmin yönetmenliğini Jon Lucas ile Scott Moore birlikte üstlendi.

Komedi türündeki film, çocukları için her şeyin en doğrusunu ve iyisini yapmaya çalışan bir grup annenin, tüm kurallardan sıkılıp kendileri için bir dizi çılgınlık yapmaya karar vermesinin ardından, kendilerini 'mükemmel anne' olmaya çalışan kadınlarla mücadele içinde bulmalarını konu alıyor.

'Şeytanın Oyuncakları'

Padraig Reynolds 'ın yönettiği filmin başrollerinde Christopher Wiehl , Kym Jackson , Tina Lifford , Samantha Smith ve Kennedy Brice gibi isimler yer alıyor.

Korku türündeki film özetle şöyle: 

'Güney Amerika'da yaygın olarak kullanılan 'şeytan oyuncakları', insanların kötülüklerini anlatıp bu oyuncakları atmasıyla kötülük ve günahlardan da kurtulmasına aracı olduğuna inanılan eşyalardır. Polis memuru Matt, öldürdüğü bir seri katilin evinde bu oyuncakların bulunduğu bir kutuyla karşılaşıp onu yanına alır. Ancak kutu yanlışlıkla kızının eline geçer, annesinin dükkanında kendi yaptığı takıları satan küçük kız, yaptığı takılarda bu oyuncakları da kullanır. Ne var ki bu oyuncakları alan insanlarla birlikte Chloe, şeytani bir kötülüğün etkisi altına girerek etraftakilere saldırmaya başlar. Matt'in hem kızının hayatını kurtarmak, hem de kasabadaki kaosu sonlandırmak için çok az zamanı vardır.'