Bu hafta 8 film vizyona giriyor

Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 8 film vizyona girecek.


'Niyazi Gül Dörtnala'

Hakan Algül 'ün yönettiği, Ata Demirer , Demet Akbağ , Şebnem Bozoklu ve Levent Ülgen 'in oynadığı 'Niyazi Gül Dörtnala' izleyici ile buluşacak. 

Ata Demirer'in yıllar önce televizyonda canlandırdığı 'Niyazi Gül' tiplemesini beyazperdeye taşıdığı filmin çekimleri, İzmir'in Seferihisar ilçesi ve İstanbul'da gerçekleştirildi.

'44. Çocuk' 

Tom Rob Smith 'in çok satan romanından uyarlanan '44. Çocuk' filminin yönetmenliğini, Daniel Espinosa üstlendi. 

Filmin oyuncu kadrosu, Tom Hardy , Noomi Rapace , Gary Oldman , Vincent Cassel ve Jason Clarke gibi yıldızlardan oluşuyor.

'Gizli Kusur'

Joaquin Phoenix , Josh Brolin , Owen Wilson ile Reese Witherspoon 'un oynadığı 'Gizli Kusur' izleyiciyle buluşacak. 

'Peşimdeki Şeytan' 

David Robert Mitchell 'in yönettiği filmde;Maika Monroe , Keir Gilchrist , Daniel Zovatto , Jake Weary , Carollette Phillips, Loren Bass ve Olivia Luccardi oynuyor. 

Gençlik, korku ve gerilim türündeki 'Peşimdeki Şeytan', başka birinden kendisine aktarılan ne olduğu belirsiz varlıktan kurtulmaya çalışan bir genç kızın öyküsünü anlatıyor.

'Şeytani Ruhlar'

'Hızlı ve Öfkeli', 'Testere', 'Korku Seansı', 'Ruhlar Bölgesi' ve 'Ruhlar Bölgesi Bölüm 2' filmlerinin yönetmenliğini yapan ve imza attığı filmlerle 'korku sinemasının usta yönetmeni' olarak anılan James Wan , bu defa yapımcılığını üstlendiği 'Şeytani Ruhlar'ı izleyicinin beğenisine sunuyor. 

Filmin başrollerinde;Maria Bello , Frank Grillo , Cody Horn , Dustin Milligan , Scott Mechlowicz ve Aaron Yoo gibi isimler yer alıyor. 

'Burgonya Dükü' 

Peter Strickland 'nin yönettiği filmde;Sidse Babett Knudsen , Chiara D'Anna , Fatma Mohamed ve Eugenia Caruso başrolleri paylaşıyor. 

Dram türündeki film, yaşamını kelebekleri incelemeye adamış bir kadının, hizmetçi olarak evinde çalıştığı bir kadınla ilişkisinin sınırlarını zorlamaya karar verme sürecini beyazperdeye taşıyor.

'Koro'

Oscar ödüllü oyuncular Dustin Hoffman ile Kathy Bates 'in bir araya geldiği 'Koro'nun yönetmen koltuğunda François Girard oturuyor. 

Senaryosunu Ben Ripley 'in yazdığı filmde, Eddie Izzard , Debra Winger ve Garrett Wareing de rol alıyor. 

'Yugo ve Lala 2'

Wang Yunfei'nin yönettiği ve La Kui, Liu Lu ile Quanlin Meng 'in seslendirdiği 'Yugo ve Lala 2' haftanın animasyon filmi.  Film, cesur küçük bir kızın hayvanlar dünyasındaki fantastik maceralarını konu alıyor. Film 2012'de Çin'de vizyona girdiğinde çok ilgi görmüştü. Seslendirmesinde Lu Kui, Liu Lu, Quanlin Meng Filmin müzikleri ise Sebastien Pan 'a ait.