'Bumblebee' 2018'de vizyonda

'Bumblebee'nin 21 Aralık 2018’de vizyona gireceği duyuruldu.Paramount Pictures , bugün HASBRO işbirliğiyle “Bumblebee” filminin çekimlerinin başladığını duyurdu. Filmin çekimleri Güney ve Kuzey Kaliforniya dahil olmak üzere tamamen Kaliforniya’da gerçekleşecek.

Yönetmenliğini Travis Knight , senaristliğini ise Christina Hodson 'un yaptığı filmde başrolde Hailee Steinfeld ve Pamela Adlon var. Filmde yer alacak diğer oyuncular ise John Cena , Stephen Schneider , Jorge Lendeborg Jr. , Jason Drucker , Kenneth Choi , Ricardo Hoyos , Abby Quinn , Rachel Crow ve Grace Dzienny olacak.

Filmin yapımını “Transformers” serisinin deneyimli yapımcıları Lorenzo di Bonaventura ve Michael Bay ile idari yapımcılar Steven Spielberg , Brian Goldner ve Mark Vahradian gerçekleştiriyor. İdari yapımcı ise Chris Brigham .
 
Filmin konusu

1987 yılında kaçak olan Bumblebee, Kaliforniya’daki küçük bir sahil kasabasında bir hurdalığa sığınır. 18 yaşına girmek üzere olan ve dünyadaki yerini keşfetmeye çalışan Charlie (Hailee Steinfeld) , savaştan yaralanmış ve zarar görmüş olan Bumblebee’yi bulur. Charlie, Bumblebee’yi yeniden canlandırdığında kısa sürede onun sıradan bir sarı VW aracı olmadığını anlar.