Burak Özçivit dizisi için bıyıksız kaldı!

Kara Sevda için Özçivit, radikal bir değişiklik yaptı ve bıyıklarını feda etti!


Burak Özçivit ’in sakalsız bıyıksız imajı hayranlarını çok şaşırttı!

Burak Özçivit’in başrolünü oynadığı Kara Sevda dizisinin 2. fragmanı yayınlandı. Uzun süredir sakallı ve bıyıklı olan Burak Özçivit’in Kara Sevda için yeni imajı da dikkat çekti.

Çalıkuşu ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan Burak Özçivit uzun yıllardır sakal ve bıyıklı imajına herkesi alıştırmıştı. Ancak yeni dizisi Kara Sevda için Özçivit radikal bir değişiklik yaptı ve yıllardır kesmediği bıyıklarını feda etti! Özçivit’in bıyıksız sakalsız yeni hali Kara Sevda dizisinin yeni fragmanında ortaya çıktı. Özçivit’in hayranları ünlü oyuncuyu yeni imajıyla görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Ay Yapım’ın yeni sezonda Star TV için çektiği Kara Sevda dizisinden 2. fragman da yayınlandı. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ’ün paylaştığı Kara Sevda dizisi Eylül ayında başlıyor.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yapacağı, senaristliğini Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın üstlendiği dizi;uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan’ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak.