Burak Özçivit'in yeni dizisinden ilk görüntüler

‘Kara Sevda’ dizisinden ilk fragman yayınlandı.Eylül ayında Star TV’de başlayacak olan diziden ilk fragman yayınlandı. 

İlk olarak Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ’ün adının duyulduğu projenin çekimleri için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül dışında, Melisa Aslı Pamuk da bulunuyor. Ödüllü tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı olan Payidar Tüfekçioğlu ile son olarak Kurt Seyit Şura dizisinde ekranlara gelen Zerrin Tekindor , Kara Sevda dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Kara Sevda dizisinden ilk fragman

Ay Yapım imzalı yeni dizi Kara Sevda yeni sezonda Star TV’de yayınlanmaya başlayacak. Burak Özçivit’in başrolde oynadığı Kara Sevda dizisinden ilk fragman yayınlandı. Burak Özçivit’in bir maden mühendisini canlandırdığı dizi yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak.kara-sevda-dizisi-burak-özçivit

Star Tv’nin yeni dizisi Kara Sevda’nın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kara Sevda şimdiden büyük merak uyandırdı. İşte Kara Sevda dizisinden ilk fragman.. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaşacağı Kara Sevda dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Ay Yapım imzalı Eylül 2015'te star Tv ekranında izleyeceğimiz dizinin senaryosunu;Anıl Eke ve Özlem Yılmaz yazıyor. Büyük bir heyecanla beklenen dizinin ayrıntıları ne olacak merak konusu. İlk yayınlanan tanıtım herkesi derinden etkiledi. İşte o görüntüler..