Burak Özçivit'ten 5 milyon TL'lik reklam

Oyuncu, ilerleyen günlerde Dubai'ye giderek tanıtımlara katılacak.


Ortadoğu’da büyük hayran kitlesi bulunan Burak Özçivit , yüzü olduğu Emaar'ın reklam çekimlerinden 5 milyon TL kazandı. Oyuncu, ilerleyen günlerde Dubai'ye giderek tanıtımlara katılacak

Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu ve Kara Sevda dizilerinden dolayı Ortadoğu'da büyük hayran kitlesine ulaşan Burak Özçivit, Dubai Şeyhi El Maktum'un sahibi olduğu Emaar Square Mall'ın reklam yüzü oldu.

Oyuncunun, iki gün süren çekimler karşılığında 5 milyon TL aldığı öğrenildi.

Bir sene boyunca sadece Ortadoğu ülkelerinde ekrana gelecek film için Burak Özçivit'i, sette hayranları da yalnız bırakmadı.

Başrolü Murat Boz ve Pınar Deniz 'le paylaştığı 'Kardeşim Benim 2'nin çekimleri için Rize'ye gidecek olan oyuncu, set biter bitmez soluğu Dubai'de alacak.

Üç gün bu ülkede kalacak olan Burak Özçivit, televizyon programlarının yanı sıra sevenleriyle bir araya gelerek imza dağıtıp, kendiyle ilgili merak edilen soruları yanıtlayacak.

Fahriye Evcen 'le geçen ay nikâh masasına oturan oyuncu, ara vermeden ekranda olmaya devam edecek.

Yedi yıldır dizilerde boy gösteren Burak Özçivit, gelen senaryoları değerlendirmeye başladı. İçine sinen bir projeye 'Evet'  diyecek olan oyuncu, yeni sezonda yeniden hayranlarının karşısına çıkacak.

Kaynak: Posta