Cadılar Bayramı Altyazılı Fragman Yayınlandı

Cadılar Bayramı filmi 19 Ekim 2018’de vizyona giriyor.


Universal Pictures , Trancas International Films, Blumhouse Productions ve Miramax’s yapımı Cadılar Bayramı filmi 19 Ekim 2018’de vizyona giriyor.

Jamie Lee Curtis , ikonik rolü Laurie Strode ile geri dönüyor. Laurie, yıllar önce Cadılar Bayramı gecesi öldürülmek üzereyken elinden zor kurtulduğu maskeli karakter Michael Myers ile son kez yüzleşiyor. 

Korku filmlerinin ustası John Carpenter , baş yapımcı ve kreatif danışman olarak, korku filmlerinin önde gelen yapımcılarından Jason Blum (Kapan, Parçalanmış, Arınma Gecesi, Paranormal Activity) ile güçlerini birleştiriyor. Carpenter’ın klasiğinden esinlenen yapımcılar David Gordon Green ve Danny McBride , 1978’de yaşanan olaylara yeni bir yön vererek hikayeyi geliştirdi. Green aynı zamanda filmin yönetmenliğini yapıyor.
 
Cadılar Bayramı yapımcıları arasında filmin fikir aşamasından itibaren bulunan Trancas International Films’den Malek Akkad ve Bill Block (Elysium, 9. Bölge) yer alıyor.  Carpenter ve Curtis’e ek olarak, Green ve McBride, Rough House Pictures çatısı altında baş yapımcılar olarak ekibe katıldı. 

Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer , Will Patton , Nick Castle ,
Yönetmen: David Gordon Green
Senaryo: David Gordon Green & Danny McBride & Jeff Fradley
Karakter Yaratıcıları: John Carpenter and Debra Hill
Yapımcı: Jason Blum, Malek Akkad, Bill Block