Çağan Irmak yeni filmine başlıyor

Irmak bakın bu kez kiminle çalışacak.Ünlü yönetmen Çağan Irmak 'ın yeni filmi için çalışmalarına hız verdi.  'Nadide Hayat' adını taşıyan yeni projenin başrolünü ise usta oyuncu Demet Akbağ üstleniyor. Filmle ilgili henüz fazla bilgi gelmese de Ünlü oyuncu ve yönetmen Çağan Irmak ufak bilgiler paylaşmayı ihmal etmiyor.

Akbağ’ın “Nadide” isimli bir ev hanımını canlandıracağı hikayede Akbağ’a, Yetkin Dikinciler , Sevil Akı ’nın yanı sıra genç kuşağın başarılı isimleri de filmde eşlik edecek. TAFF Pictures yapımı film bir ev hanımının eşini kaybettikten sonra gençlik hatalarını telafi için çıktığı yolculuğun hikayesini anlatıyor. Merakla beklenen yerli yapım Aralık ayında seyirciyle buluşacak.

'Her kadının isteyebileceği bir rol'

Filmin detayları hakkında fazla konuşmayan Akbağ, 'Şu kadarını söyleyeyim, her kadın oyuncunun isteyeceği bir rol' demekle yetindi.

Ata Demirer , Sermiyan Midyat ve Yılmaz Erdoğan filmlerinin değişmez oyuncusu Demet Akbağ, bu yıl da aynı isimlerle yola devam etmek için el sıkışmıştı. Akbağ şimdi de Çağan Irmak ile el sıkıştı..

Birçok başarılı film çekti

'Babam ve Oğlum', 'Issız Adam' ve 'Dedemin İnsanları' gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini üstlenen Irmak, son olarak oyuncu kadrosunu;Hümeyra, Işıl Yücesoy , Farah Zeynep Abdullah , Mehmet Günsür ve Kerem Bürsin 'in gibi güçlü isimlerin üstlendiği 'Unutursam Fısılda' ile beyazperdedeydi.