Çakallarla Dans 4'ten yeni fragman

4 kafadarın maceraları devam ediyor.


İlki 2010 yılında yayınlanan 'Çakallarla Dans' filmi peş peşe gelen devam filmleriyle fenomene dönüştü. Serinin son halkası olan 'Çakallarla Dans 4' filminden ilk fragman paylaşıldı. Her filminde farklı bir serüvene atılan ekip bu sefer bambaşka bir hikaye ile karşımıza çıkıyor.

Murat Şeker 'in yönettiği filmin başrollerinde Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Timur Acar ve Murat Akkoyunlu oynuyor. Filme taze kan olarak 'Tavşan Zeynep' karakterine hayat verecek olan sevilen komedi oyuncusu Hande Katipoğlu eklendi.

Köfte Necmi, Del Piero Hikmet, Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Fatma ve Berber Hüseyin’den oluşan ekibimiz bu sefer bir yolculuğa çıkacaktır. Eski model bir T2 ile yapacakları bu yolculukta ekibimiz yine çakallık peşindedir. Ekip ekonomik yetersizlikler çektiğinden dolayı yeni fikirler üretmeye çalışacaktır. Tam burada Berber Hüseyin devreye girecektir. Bilindik Almanyadaki amca oğlu vefat etmiştir. Bu vefatından sonra ne olduğu belirsiz bir harita bırakmıştır. Bu haritanın define olduğuna inanan ekip yola çıkmaya hazırlanır. Her filmde Hüseyin’in gazıyla burnu boka bulaşan ekip bakalım bu sefer çakallığının nasibini nasıl alacaktır.

Film ülkemizde 25 Temmuz'da vizyona girecek.