Çakallarla Dans 5'ten kahkaha bombası!

Çakallarla Dans 5'in bol kahkahalı ilk fragmanı görücüye çıktı.


2010 yılında gösterime giren ilk filmin kendi tabanını oluşturmasıyla yıl aşırı devam filmleriyle seyircinin karşısına çıkan Çakallarla Dans serisinin beşinci halkasından fragman yayınlandı.

Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi yönetmen koltuğunda yine Murat Şeker oturuyor. Senaryoda ise yönetmen Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi 'nin imzası var. Filmin başrollerinde ise her zamanki gibi Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Murat Akkoyunlu , Timur Acar ve Didem Balçın var. Oyuncu kadrosunda ayrıca Hande Katipoğlu , Hakan Bilgin , Ceyhun Yılmaz , Şebnem Dönmez gibi isimler yer alıyor.

Çakallarla Dans 5, şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır. 

Çakallarla Dans 5 filmi 8 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.