Camdaki Kız'da kadro tamam!

OGM Pictures, 'Camdaki Kız' dizisinin oyuncu kadrosunu açıkladı.


Gülseren Budayıcıoğlu ’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. OGM Pictures'ın yapımcılığını yaptığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu TV'ye uyarlarken, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturacak.

Kanal D’de yayınlanacak dizide, Kırmızı Oda dizisinde kısa bir süre partner olan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu , yeniden bir araya gelecek.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizide Devrim Yakut , Feri Baycu Güler , Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı , Hande Ataizi , Merve Polat , Nihal Menzil , Nur Sürer , Selma Ergeç , Şerif Erol , Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi sevilen isimler yer alıyor.

Dizinin konusuna gelince; Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Çekimleri henüz başlamayan dizinin, nisan ayında yayınlanması bekleniyor.