'Canavar'dan altyazılı fragman geldi!

Bol ödüllü gerilim filmi Canavar'dan altyazılı ilk fragman yayınlandı.


Gerilim filmi Canavar'dan altyazılı ilk fragman görücüye çıktı. Yönetmenlikle birlikte senaryoyu da Michael Pearce 'ın üstlendiği 'Canavar', ilk gösterimini yaptığı Toronto Uluslararası Film Festivali de dahil olmak üzere Londra Film Festivali, Torino Film Festivali ve Sundance'te seyircilerin karşısına çıktı. 'Canavar', BAFTA ödülü adaylığı bulunan Pearce'ın aynı zamanda ilk uzun metraj film denemesi olma özelliğini de barındırıyor.

27 yaşında genç bir kadın olan Moll, hala ailesi ile birlikte küçük bir adada yaşıyor olmaktan çok sıkılmıştır. Ailesinin baskıcı tavırlarından artık iyice usanan Moll, onlardan kurtulmanın hayalini kurar. Özgür ruhlu biri olan Pascal ile tanıştığında Moll için yepyeni bir dünyanın kapıları açılır. Pascal ile birlikte ilk defa yaşadığını hisseden genç kadın artık gözünü karartır ve ailesinin yanından ayrılır. Sevdiği adamın yanına taşınan Moll, onunla birlikte yeni bir hayata başlar. Fakat Pascal bir dizi cinayetin baş şüphelisi olarak tutuklandığında her şey bambaşka bir hal alır.

Başrollerinde Jessie Buckley ve Johnny Flynn 'in yer aldığı 'Canavar' filmi, Grimm kardeşler masallarının büyülü temasını koyu ve çarpıcı bir dramla birleştiriyor. Filmin kadrosunda Geraldine James , Charley Palmer Rothwell , Hattie Gotobed , Shannon Tarbet ve Trystan Gravelle de bulunuyor. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Benjamin Kracun üstleniyor.

'Canavar' 14 Eylül'de Türk sinemaseverlerin karşısında olacak.