Capone'dan ilk fragman!

Tom Hardy'nin ünlü gangstere hayat verdiği Capone'dan ilk fragman geldi.


Bir döneme damga vuran ünlü gangster Al Capone'un hayatının ele alındığı biyografi - suç temalı Capone'dan ilk fragman paylaşıldı. Filme ait ilk fragmanı yönetmen Josh Trank resmi Twitter hesabından paylaştı. Trank tvitinde filmin ilk olarak 12 Mayıs'ta 'kirala & izle' şeklinde online gösterimde olacağını, Covid-19 tehlikesinin ortadan kalkması ve sinema salonlarının tekrar açılmasıyla birlikte meraklılarıyla buluşacağını da duyurdu.

Yönetmenliğini ve senaristliğini ismini 2012 yılı yapımı Doğaüstü ya da orijinal adıyla Chronicle filmiyle duyuran Josh Trank'in üstlendiği Fonzo'da ünlü haydutu Tom Hardy canlandırıyor. Filmde Hardy'ye ise Mae Capone rolüyle Linda Cardellini ; Johnny rolüyle Matt Dillon ; Karlock rolüyle Kyle Maclachlan ve Junior rolüyle Noel Fisher eşlik ediyorlar.

Film ABD'deki içki yasağı döneminde alkol kaçakçılığı ile başta Chicago olmak üzere ülke genelinde büyük ağırlığı olan iş insanı ve gangster Al Capone'nin, hapiste geçirdiği on yıldan sonra 47 yaşında kendisini bulan bunamanın etkileri ve geçmişinin kendisine musallat olması ile yaşadıklarını anlatıyor.

Son olarak filmin ilk adı Fonzo olduğunu ve nihai isminin ise Capone olacağını da ekleyelim.