Captain Marvel'dan yeni fragman!

Captain Marvel'ın yeni dublajlı fragmanı ve Türkçe posteri yayınlandı.


Marvel Sinematik Evreni'nin yeni kahramanı Captain Marvel'dan beklenen yeni fragmanı ve Türkçe posteri geldi. 2015 yapımı Gizli Dünya filmiyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülünü kazanan Brie Larson 'ın 'Captain Marvel' rolüyle karşımıza çıkacağı filmden gelen yeni fragmanda, süper kahramanın güçleriyle alakalı daha geniş bilgiye sahip olabileceğiz. Fragmanda Captain Marvel'in çizgi romanından aşina olduğumuz 'mohank' saç modeli ve sevimli kedisi Chewie'yi de görebilirsiniz.

Evrenin diğer filmlerinde olduğu gibi iddialı bir kadroya sahip filmin kadrosunda Captain Marvel rolünde Bree Larson ve Doktor Walter Lawson ismini kullanan fakat aslında Kree ırkına mensup bir savaşçısı olan Mar-vell'i Jude Law canlandırıyor. Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva'ya ise Humans'ın Anita'sı Gemma Chan hayat verecek. Marvel Sinematik Evreni'nin S.H.I.E.L.D. müdürü Nick Fury'ye ise yine usta oyuncu Samuel L. Jackson can verecek. 

Diğer rollerde ise Lashana Lynch , Anette Benning, Ben Mendelsohn , Djimon Hounsou , Lee Pace, Clark Gregg , Mckenna Grace ve Rune Temte yer alacak. Marvel Sinematik Evreni'nin 21. filmi olan Captain Marvel'ın müziklerini ise aynı zamanda evrenin ilk kadın bestecisi olan Pınar Toprak yapıyor.

Süper güçlere sahip, güzel bir kadın olarak dünyaya düşen Carol Danvers, gezegeni keşfettikçe kimi görüntüler hatırlamaya başlar. Geçmişte gezegenimizde yaşadığını ve burada bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlayan genç kadının güvenebileceği tek kişi ise S.H.I.E.L.D. çalışanı Nick Fury'dir. Geçmişini keşfettikçe kendine dair bilmediği yeni detayları keşfeden süper kahraman, bir yandan da şekil değiştiren düşmanları Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi güçlü yapan erdemli Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynamaktadır. İki ırkın Dünya gezegeni üzerindeki savaşında bir taraf seçmek zorunda kalan Carol, bir süper kahraman olmanın gerçek anlamını keşfedecektir.

'Captain Marvel' 8 Mart 2019'da ülkemizde vizyona girecek.