Captain Marvel ilk fragmanıyla karşınızda!

Marvel'ın beklenen yeni filmi Captain Marvel'dan ilk fragman görücüye çıktı.


Marvel'ın merakla beklenen ve ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel filminden ilk fragman yayınlandı.

Dünyanın uzaylı ırkların galaktik savaşı ortasında kaldığı zamanda Carol Denvers yani namıdiğer Captain Marvel'ın evrenin en güçlü kahramanlarından birine dönüşmesini konu edinen Captain Marvel'ın yönetmen koltuğunda It's Kind of a Funny Story ile yakından tanıdığımız Anna Boden ve Ryan Fleck oturuyor.

Brie Larson 'ın Captain Marvel olarak seyirci karşısına çıkacağı filmde Brie Larson'a Samuel L. Jackson ve Jude Law eşlik ediyor. Ayrıca filmde Gemma Chan , Mckenna Grace , Lee Pace, Ben Mendelsohn gibi isimler yer alıyor. 

Marvel evreninde kilit bir rol oynayacak olan filmde, özel güçler kazanan Carol Danvers'ı, iki uzaylı ırkının savaşında ortada kalan dünyayı kurtarmak için çabalarken göreceğiz. Marvel evreninin en güçlü süper kahramanı olan Captain Marvel'ın yönetmen koltuğunda Anna Boden & Ryan Fleck ikilisinin yer aldığı süper kahraman filmi Captain Marvel 8 Mart 2019'da vizyona girecek.