Cem yılmaz müjdeyi verdi: G.O.R.A 2 Geliyor

Yılmaz G.O.R.A'nın devam filmine başlayacağının müjdesini verdi.Ünlü komedyen Cem Yılmaz Youtube kanalı takipçilerinin iki milyonu bulmasını ağabeyi Can Yılmaz 'ı dahil ettiği bir yayınla kutladı. Sohbet esnasında, Can Yılmaz'ın 'Bu yaz film çekiyor musun kardeşim? ' sorusu üzerine Cem Yılmaz, bu yaz G.O.R.A 2'nin çekimlerine başlanacağı müjdesini verdi.

'İlkbahara çıkaracağız'

2004'te çektiği G.O.R.A'nın devam filminin çekimlerine yakında başlayacağını duyuran Yılmaz 'Şimdi G.O.R.A'nın devam projesi var tezgahımızda. Amacımız G.O.R.A'daki Arif ile Robot 216'yı bir macera içine sokmak. Temmuz veya ağustosta Zafer (Algöz) ağabey ve Ozan'la (Güven) çekip ilkbahara çıkaracağız filmi.' dedi.

Rekor kırmıştı

Senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı, yönetmenliğini Faruk Sorak'ın yaptığı 2004 yapımı G.O.R.A filmi çekildiği dönem Türk Sineması'nın en pahalı yapımlarından biri olmuş ve 4 milyon civarında kişi tarafından izlenmişti.


Filmin konusu

Antalya'da halı tüccarlığı yapan Arif'in (Cem Yılmaz) uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A isimli gezegene götürülmesinin anlatıldığı filmde Cem Yılmaz'ın yanı sıra Özkan Uğur , Cezmi Baskın , Ozan Güven , Rasim Öztekin ve Özge Özberk gibi önemli isimler filmin kadrosunda yer almıştı.