Cem Yılmaz'ın son gözdesi

Ünlü şovmenin seksi bir şarkıcıyla yakından ilgilendiği ortaya çıktı.Boşandıktan sonra adı sayısız güzelle anılan Cem Yılmaz , son günlerde şarkıcı Esma Er'e abayı yaktı.  Yılmaz, seksi popçunun sahne aldığı mekandan dışarıya adım atmaz oldu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, mizahtaki başarısını çapkınlıkta da konuşturmaya devam ediyor. Ahu Yağtu 'dan boşandıktan sonra adı birçok güzelle anılan Yılmaz, adının birlikte anıldığı isimlerle ilgili tek kelime etmedi. Filmleri kadar özel hayatıyla da sık sık gündem olan ünlü şovmenin, son günlerde seksi bir şarkıcıyla yakından ilgilendiği ortaya çıktı.

Sık sık görüşüyorlar

Arkadaşlarıyla sürekli Zihni Bar'a giden Cem Yılmaz, mekanda sahne alan Esma Er'le samimiyeti kısa sürede ilerletti. Seksi şarkıcının sahne aldığı her gece soluğu burada alan Yılmaz, Er'le mekan dışında da sık sık görülür oldu. Ünlü komedyen, arkadaşlarıyla yaptığı tüm fasıl gecelerine güzel popçuyu çağırıyor.

Sahneden övgüler yağdırdı
 
Esma Er için gittiği mekanda ara ara sahneye de çıkan Cem Yılmaz, seksi şarkıcıya övgüler yağdırmayı da ihmal etmedi. Bu arada güzel popçunun; Şener Şen , Zafer Algöz ve Ozan Güven gibi Yılmaz'ın çok yakın dostlarıyla olan samimiyeti de Esma Er ile ünlü komedyenin, Zihni Bar dışında da sık sık bir araya geldiğini gözler önüne seriyor.

Kalpli mesaj

Seksi şarkıcı, Cem Yılmaz'la aynı sahneyi paylaştığı videoyu instagram'a yüklerken 'kalpli mesaj' vermeyi de ihmal etmedi. 

Takvim