Cici Babam filminde kim, kim belli değil!

'Cici Babam' filminde cici babanın kim olduğu gizemini koruyor.


Temmuz ayını film çekerek değerlendiren, Türkiye’nin en komik kadrosu, sosyal medyada paylaştıkları tipleri ile de merak konusu!

Çekimlere ara verildikçe birbirinden eğlenceli pozlarını Instagram hesaplarından paylaşan oyuncular, filmdeki rolleri ile ilgili, ser verip sır vermiyor! Aşka ve aile ilişkilerine dair bir komedi filmi olduğu açıklanan 'Cici Babam'da, babanın kim olduğu, hatta bir babanın olup olmadığı merak konusu!

Onur Buldu set fotoğraflarına, rengarenk kıyafetleri, kara yağız bıyıkları ve kısa kıvırcık saçlarıyla yansıyor. Mahir İpek ise, dövmeleri, rastalı saçları ve takılarıyla fotoğraflarda yerini alıyor. Onur Atilla ’nın uzun kıvırcık saçları da eklenince, merak daha da artıyor!  

Cici Baba, kim merak ediliyor! BKM Film’in 'Cici Babam' kadrosunda, Onur Buldu, Mahir İpek, Derya Alabora , Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya , Derya Karadaş ve Burak Topaloğlu ve sürpriz karakterleri ile henüz açıklanmayan isimler yer alıyor.

Çekimleri devam eden filmi, Murat Kepez , Eray Akyamener, Sıla Çetindağ , Uğur Güvercin , Ayberk Sak , Mahmut Özbey yazdı, Meltem Bozoflu yönetiyor.