Cihan Ünal'ın panik anları!

Genç bir kadınla görüntülenen Cihan Ünal, muhabirlere tepki gösterdi.


Antalya dönüşü Atatürk Havalimanı’nda genç bir kadınla objektife takılan Cihan Ünal , muhabirlere tepki gösterdi. Usta oyuncunun menajeri “Sevgilisi var ama bu kadın değil” diye açıklama yaptı.

Cihan Ünal (72) , önceki akşam havalimanında Arzuhan Kement’le (37) görüntülendi. Fotoğraflarını çeken muhabirlere “Bizi çektiniz, mutlu mu oldunuz? ” diye tepki gösteren Cihan Ünal, Arzuhan Kement’le ilgili sorulara da “Arkadaşım olur” yanıtını verdi. Antalya’dan üç büyük valizle dönen ikili, havalimanından ayrıldıktan sonra Cem Davran ’ın tiyatro oyununu izlemeye gitti.

Menajeri: Cihan Bey panikledi!

Cihan Ünal, daha sonra Kement’le fotoğrafını Instagram’da paylaşarak aynı zamanda “iş arkadaşı” olduklarını duyurdu.

Basın danışmanı Selçuk Kaya da konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Cihan Bey panikleyince kendini ifade edemedi. Yanındaki kadın animasyon grafikeri. İş için iki günlüğüne Antalya’ya gitmişlerdi. Cihan Bey’in sevgilisi var ama bu kadın değil.” 

Proje açıklaması

Cihan Ünal, sosyal medyada paylaştığı bu fotoğrafın altına şöyle yazdı: “Animasyon içerikli ilk projemiz hazır sayılır. Dört farklı şehirde gerçekleşecek Animasyon Tiyatro projemizin mimarı Orhan Oral, yazar-çizeri Zöhre Abanoz ve Arzuhan Kement. Emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkürler.”