Çılgın Bediş'in Oktay'ı ünlü dizide

Ünlü oyuncu Cenk Torun Yeter dizisiyle geri dönüyor.


'Çılgın Bediş' dizisiyle hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Cenk Torun ekranlara geri dönüyor. Etkileyici senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekerek büyük beğeni toplayan Yeter dizisi kadrosuna usta sanatçılar katıldı. 

Rüçhan Çalışkur ve Cenk Torun, dizinin 3 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 10. bölümünden itibaren rol alacak. Rüçhan Çalışkur ve Cenk Torun, dizinin 3 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak.

10. bölümünden itibaren rol alacak. Harmanlı ailesinin geçmişindeki gizemli olayların kahramanları Zahide ve Gökhan olarak diziye katılan Rüçhan Çalışkur ve Cenk Torun, önümüzdeki haftalarda yayınlanacak bölümlerde de kilit roller üstlenecek. İki oyuncunun da katılmasıyla birlikte Yekta-Aylin Harmanlı'nın hayatları alt üst olacak.

Her ikisi arasında yaşanan psikolojik savaşta Gökhan (Cenk Torun) ve Zahide (Rüçhan Çalışkur) de önemli roller üstlenecekler. Yapımcılığını Koliba Film, yönetmenliğini Cemal Şan ’ın üstlendiği, senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş ’ın kaleme aldığı Yeter’de, Pelin Karahan , Yurdaer Okur başrolleri paylaşıyor. Dizide, Korel Cezayirli , Ayşin Yeşim Çapanoğlu , Fatih Koyunoğlu , Wilma Elles , Selen Domaç , Tolga Evren gibi isimler de rol alıyor.