Çılgın Sedat, kendi filmini çekiyor

Sedat Kapurtu, Survivor'dan kazandığını filme yatırdı.


Survivor'da boy gösteren isimlerden Çılgın Sedat, kendi yazdığı hikayesinin beyazperdeye aktarıldığı 'Benim Adım Osssmannn' filminin çekimleri için start vermeye hazırlanıyor.

'Survivor 2017'nin başarılı isimlerinden 'Çılgın Sedat'ın kendi yazdığı hikayesinin beyazperdeye aktarıldığı 'Benim Adım Osssmannn' filminin çekimlerine sayılı günler kala film ekibi, eğlence dolu tanıtım gecesinde bir araya geldi.

'Benim Adım Osssmannn' filmi için düzenlenen gecede;Ahmet Çevik , Metin Yıldız , Deniz Oral , Murat Övüç , Tayfun Sav , Çiğdem Tunç , Fatih Mühürdar , Nur Ertürk , Songül Karlı , Cengiz Kurtoğlu , Ertem Şener , Survivor yarışmacıları Adem Kılıç çı ve Erdi Ünver gibi ünlü isimler hazır bulundu.
 
'İçimde büyük bir istek vardı'

Çılgın Sedat, tüm oyunculara ve kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Hayalini gerçeğe dönüştürdüğü için çok heyecanlı olduğunu belirten ünlü şarkıcı, 'Uzun yıllardır müzik sektöründeyim. Ama son zamanlarda içimde sinemaya dair büyük bir istek vardı. Hikayeyi yazdım ve şimdi hayalimi gerçeğe dönüştürüyorum. Umarım herkes için güzel bir süreç olur.' dedi.

Cengiz Kurtoğlu'ndan tam destek

Filmde konuk oyuncu olarak yer alacak olan Cengiz Kurtoğlu, 'kardeşim' dediği Çılgın Sedat'ın heyecanını paylaştığını ve onun adına çok mutlu olduğunu söyledi. Sahnede Çılgın Sedat'a sarılarak mutluluğunu paylaşan Kurtoğlu, 'Ben onu çocukluğundan beri tanıyan bir abisiyim ve kardeşimin çıktığı yolda ona her zaman destek olmaya hazırım. Çok güzel bir oyuncu kadrosu var. Filmin hikayesi de çok güzel. Allah yolunu açık etsin.' ifadelerini kullandı.

Cengiz Kurtoğlu, Çılgın Sedat, Nur Ertürk, Songül Karlı, Deniz Oral ve Metin Yıldız'ın söylediği şarkılar misafirlere müzik ziyafeti yaşattı.

Çılgın Sedat'ın oğlu Yağız'ın dansları ise geceye damga vurdu. Ekip geceyi hep birlikte kutlama pastası keserek noktaladı.