Çin’de gerçekleşecek 007 prömiyeri iptal edildi

No Time to Die filminin galası koronavirüs sebebiyle iptal edildi.


James Bond: No Time to Die / Ölmek İçin Zaman Yok filminin Çin'de yapılacak olan galası, koronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi. Koronavirüs Çin’in eğlence sektörünü de olumsuz etkililiyor. Daha önce bazı filmlerin de vizyona girmesi ertelenmişti. Son olarak ise 007 James Bond’un galası iptal edildi. Koronavirüs nedeniyle 1 milyar dolar gişe kaybı yaşanacağı tahmin ediliyor.

Superbowl’da yeni fragmanı yayınlanan filmden beklentiler her geçen gün artıyor. Bond 25 olarak bilinen 'No Time to Die' Daniel Craig ’in Bond karakterini canlandırdığı son film olacak. Yeni film için ajan 00 rolünün kime verileceği ise çok fazla soruya sebep olmuştu. Captain Marvel’dan Lashana Lynch 'e verilen rol yayınlanan fragmanla da görülmüş oldu. Craig ve Lynch karakterlerinin birlikte çalışması hayranlardan büyük beğeni topladı. 

14 Şubat’ta bir sürpriz de Billie Eilish’ten geldi. James Bond filmi için yaptığı şarkıyı paylaşan 18 yaşındaki genç şarkıcı büyük beğeni topladı. Serinin önceki filmleri için Adele, Madonna ve Sam Smith gibi sanatçılar film müziği yapmıştı.

Filmin konusu 

Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond'un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter'ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond'dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

Cary Fukunaga tarafından yönetilen filmin, başrol kadrosunda Daniel Craig, Lashana Lynch, Ana de Armas , Léa Seydoux  gibi isimler bulunuyor. Ayrıca Oscar ödüllü Rami Malek 'i kötü rolde göreceğimiz söyleniyor. 

Filmin vizyon tarihi 3 Nisan 2020 olarak açıklandı.