Cinayet Süsü'nden son fragman da geldi!

Polisiye - komedi filmi Cinayet Süsü'nden vizyon öncesi son fragman geldi.


25 Ekim'de vizyona girecek olan ve gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu edinen Cinayet Süsü'nden vizyon öncesi son fragman yayınlandı.

Limonata ve Ölümlü Dünya filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Uğur Yücel , Cengiz Bozkurt , Binnur Kaya , Feyyaz Yiğit ve Mert Denizmen gibi isimler yer alıyor. Polisiye komedi türündeki filmin senaryosunu ise Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi birlikte kaleme alıyor.

Cinayet Süsü, birbirinden renkli karakterlerle dolu cinayet büro ekibinin çözüme kavuşturmaya çalıştığı olayları odağına alıyor. Cinayet büro ekibinin karşısına ülkenin gündemine oturan gizemli ve alışılmadık bir vak'anın çıkması üzerine yaşananları izleyeceğiz. Ancak ekip, bu gizemli cinayeti olabilecek en kötü yöntemlerle çözmeye çalışıyor. Bu yanlış yöntemlerin üstüne ardı ardına gelen cinayetler ise işlerini hiç de kolaylaştırmıyor. Ekip içinde filizlenen aşk ve suçlunun asla yakalanamaması üzerine herkes cinnetin eşiğine gelecektir.

Cinayet Süsü bu cuma vizyonda!