Cinayet Süsü'nden yeni fragman!

Ali Atay imzalı polisiye komedi filmi Cinayet Süsü'nden yeni fragman geldi.


Leyla ile Mecnun dizisiyle Türk halkının gönlünde taht kuran, daha sonra rol aldığı Ayla, Nuh Tepesi ve Türk İşi Dondurma filmleriyle yerini sağlamlaştıran ve Limonata ve Ölümlü Dünya filmleriyle de yönetmen koltuğuna kurulan Ali Atay'ın yeni filmi Cinayet Süsü'nden ikinci fragman paylaşıldı.

Senaryosunu Ali Atay'la birlikte Feyyaz Yiğit Çakmak ve Aziz Kedi 'nin kaleme aldığı filmin kadrosu da oldukça değerli isimlerden oluşuyor. Filmde Muhsin Bey, Eşkıya, Canım Ailem ve Aramızda Kalsın gibi yapımların usta oyuncusu Uğur Yücel , Aramızda Kalsın, Avrupa Yakası, Türk Malı ve Sen Kiminle Dans Ediyorsun? yapımlarıyla sevilen Binnur Kaya , Leyla ile Mecnun'un Erdal Bakkal'ı Cengiz Bozkurt , Abluka, Söz ve Nuh Tepesi'nin başarılı oyuncusu Mehmet Özgür , Ölümlü Dünya'dan Feyyaz Yiğit, Şampiyon ve Sesinde Aşk Var'dan Mert Denizmen ve Küçük Esnaf ve Yol Arkadaşım 2'den tanıdığımız Aycan Koptur gibi isimler bir araya geliyor.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak;

Cinayet Süsü, birbirinden renkli karakterlerle dolu cinayet büro ekibinin çözüme kavuşturmaya çalıştığı olayları odağına alıyor. Cinayet büro ekibinin karşısına ülkenin gündemine oturan gizemli ve alışılmadık bir vakanın çıkması üzerine yaşananları izleyeceğiz. Ancak ekip, bu gizemli cinayeti olabilecek en kötü yöntemlerle çözmeye çalışıyor. Bu yanlış yöntemlerin üstüne ardı ardına gelen cinayetler ise işlerini hiç de kolaylaştırmıyor. Ekip içinde filizlenen aşk ve suçlunun asla yakalanamaması üzerine herkes cinnetin eşiğine gelecektir.

Cinayet Süsü 25 Ekim 2019'da sinemalarda olacak.