Çizmeli Kedi'nin devamı geliyor!

Ünlü animasyon yapımı Çizmeli Kedi'nin ikinci filmi için düğmeye basıldı.


2011 yılı yapımı Çizmeli Kedi animasyon filminin devamı için yeşil ışık yakıldı. İsmi Puss in Boots: The Last Wish olarak açıklanan ikinci filmin yönetmen koltuğuna ise geçtiğimiz yıl The Croods: New Age filmi ile güzel bir başarı yakalayan Joel Crawford 'ın oturacağı da resmi olarak açıklandı.

23 Eylül 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanan Puss in Boots: The Last Wish'te Shrek'i seslendirmek üzere Antonio Banderas 'ın yer alacağı kesinleşti. Orijinal seslendirme kadrosunda ayrıca Salma Hayek , Zach Galifianakis , Billy Bob Thornton , Constance Marie ve Mike Mitchell gibi isimler de yer alacak.

Çizmeli Kedi'nin macerası ikinci filmde de devam edecek. 9 canının 8'ini hunharca harcayan Çizmeli Kedi son kalan canı için zorlu bir mücadele içerisinde olacak.

İlk Çizmeli Kedi filmi 2011 yılında çekilip, 2012 yılının ocak ayında izleyicileriyle buluşan film oldukçe beğenilmiş ve gişede tam 555 milyon dolarlık hasılat elde etmişti.

Ayrıca yapılan bir açıklamaya göre DreamWorks Animation 'ın bir diğer projesi The Bad Guys olacak. The Bad Guys'ın ise 15 Nisan 2022'de gösterime girmesi planlanıyor.