Çok izlenen dizide gerilim zirveye ulaşıyor!

'Paramparça', 79. yeni bölümüyle nefes kesecek.


Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya , Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay ’ın paylaştığı ‘Paramparça’, 79. yeni bölümüyle nefes kesecek.

Yönetmenliği Altan Dönmez ’e, senaryosu Yıldız Tunç ’a ait olan Paramparça’nın yayınlanacak yeni bölümünde, Cihan ve Harun arasındaki gerilim zirveye çıkıyor. 

Kocam mısın düşmanım mı?

Hazal’ın gözaltına alınması herkesin üzerinde şok etkisi yaratıyor. Hazal cinayeti itiraf ederken;Cihan, Mithat’ın yardımıyla Özgür’ün ailesinin peşine düşecek. Kendisindeki bıçağın gerçek olmadığını anlayan Dilara bu işte Harun’un da parmağı olduğundan emindir. “Kocam mısın, düşmanım mı” diye sorduğu Harun ile artık aralarında uçurum vardır.

Başları büyük dertte

Cihan’ın Harun’u tehdit etmesi karşılığında Dilara’nın sessizliği, Harun için büyük bir yıkım olur. Cihan’la birlikteyken Harun’a yalnız olduğunu söyleyen Dilara, takip edildiğinin farkında değildir. Öte yandan Candan ile Asuman’ın başı büyük derttedir. Elmas kaçakçıları her ikisini bulur ve elmasları geri ister ancak, elmaslar ortada yoktur.

Bilinmeze yolculuk

Cansu bebeğini, her ne pahasına olursa olsun doğurmaya karar vermiştir. Deniz de durumu kabullenmeye başlar. Oğluyla arasındaki sorunları bahane eden Burhan Bey, konuşmak için Cansu ile buluşur. Burhan Bey’in otomobiline binen Cansu, bu yolculuğun hayatlarını değiştireceğinden habersizdir. Maide’nin ise, hiç beklenmedik bir ziyaretçisi vardır.