Çukur'da heyecan tavan yaptı!

Herkes, heyecanla Yamaç-Vartolu yüzleşmesini bekliyor.


SHOW TV’nin fenomen dizisi ‘Çukur’da 6 bölümlük yüzleşme serisi başlıyor. Pazartesi akşamlarına damgasını vuran dizisi ‘Çukur’da yüzleşme serisi başlıyor. Dizinin bu akşamki bölümünde, Erkan Kolçak Köstendil ’in canlandırdığı Vartolu’nun gerçek kimliği ortaya çıkacak.

Peki gerçeklerle yüzleştiğinde Aras Bulut İynemli’nin can verdiği Yamaç’ın tepkisi ne olacak? Bu sorunun cevabını herkes gibi ‘Çukur’u heyecanla izleyen ünlüler de merak ediyor.

HT Magazin'den Serkan Öztürk 'ün haberine göre, işte “Bu bölüm çok heyecanlı olacak” diyen ünlülerin yüzleşme serisine dair tahminleri...

Yamaç, Vartolu’nun abisi olmasından nasıl etkilenir?

Aynur Aydın: Yamaç çok büyük bir şoka girecek ve yıkım başlayacak. Yamaç’a her şey anlamsız gelecek, Vartolu kardeşi ancak diğer abisini öldürdü. Hesap soracak, neden böyle olduğunu anlamaya çalışacak.

Sizce Vartolu’nun kimliği hangi sahnede ortaya çıkar?

Bence çocukluğunu geçirdiği evdeki sahnede ortaya çıkacak, köşeye sıkışacak.

‘Çukur’un 6 bölümlük yüzleşme serisinde neler yaşanır?

Şebnem Bozoklu : ‘Çukur’ çok beğendiğim, severek izlediğim bir dizi. Olaylar gerçekten çok karışacak. Dizi çok daha heyecanlı hale gelecek. Beklenmedik gerçekler ortaya çıkacak. Çok sevdiğim 2 arkadaşım Erkan Kolçak Köstendil ve Rıza Kocaoğlu oynuyor dizide. Vartolu ve Aliço’ya benden selam olsun. İlerleyen bölümlerde acayip şeyler olacak bence.

Gerçekler nasıl ortaya çıkacak sizce?

Demet Sağıroğlu: ‘Çukur’ sürprizlerle dolu bir dizi, Vartolu’nun kimliğinin nasıl açığa çıkacağını tahmin etmek gerçekten zor. 

Yamaç’ın tepkisine dair bir tahmininiz var mı?

Başından beri seyirci bunu tahmin ediyor ancak Yamaç gerçeği ilk defa öğrenecek. Bu bölüm büyük bir heyecana sahne olacak. Yamaç, Vartolu’nun abisi olduğunu öğrendiğinde sakinliğini korur, olayları anlamaya çalışacaktır.

‘Çukur’ dizisinin başarısını neye bağlıyorsunuz?

Buğra Gülsoy : Çok güzel bir iş. Gerçekten herkesin eline sağlık. Çok güzel yazılıyor, çok güzel çekiliyor ve çok güzel oyunculuklar var.

Vartolu’nun sırrı ortaya çıkıyor, sizce neler yaşanır?

Sırlar açığa çıkıyor, yüzleşmeler başlıyor, ben de merakla bekliyorum.

Açığa çıkan gerçekler Yamaç’ı nasıl etkiler dersiniz?

Fulya Zenginer : Herhalde hayatının şokunu yaşar ve psikopata bağlar. Vartolu’nun kimliği nasıl öğrenilecek bilemiyorum ama bir an önce pazartesi akşamı gelsin istiyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Yamaç, ilk kimden hesap sorar?

Bence babasına gider. İdris’e öfke duyar mı merak ediyorum.

Vartolu hangi sahnede sırrını ele verir?

Soner Arıca : ‘Çukur’un yayınlanan son bölümünde Yamaç ipucunu yakalamıştı. Vartolu, ‘Çukur’dan seçtiği tek tapuyla kendini ele verdi. Yamaç buradan yürüyüp kolayca Vartolu’nun kimliğini ortaya çıkaracaktır. ‘Çukur’a daha da hareket katacak düğümlerden biri çözülüyor. Heyecan verici.

Yamaç’la Vartolu arasındaki ilişki nasıl devam eder?

Yamaç’ın, abisi Kahraman’ın katili olan Vartolu’yu bağrına basacağını düşünmüyorum.

Yamaç’ı nasıl bir süreç bekliyor sizce?

Giselle Tavilson: Bu gelişmeye oldukça şaşıracak ve önce öğrendiği şeyin doğruluğunu araştıracaktır. Ben Vartolu’nun bu gerçek ortaya çıktıktan sonra Yamaç’a kol kanat gereceğini düşünüyorum. Ne kadar sert olsa da kardeşlik duygusu ağır basacaktır.

‘Çukur’da bu hafta olaylar nasıl gelişir?

Emine Ün: Yamaç’ın Vartolu’nun abisi olduğunu öğrendiğinde vereceği tepkiyi çok merak ediyorum. ‘Çukur’ sürprizlerle dolu bir dizi. Neler olacağını tahmin etmek zor. Sadece şunu söyleyebilirim, ortalık çok karışacak.