DC’den Marvel’a tayin oldu!

Christan Bale Batman rolünden sonra Thor filmi için Marvel’a geçiş yaptı.


Marvel, film yapımlarına hiç durmadan devam ediyor. Aynı zamanda, dijital platformlar için dizi de çeken Marvel Universe, Thor filmine getirdiği isimle çok konuşuluyor. Thor: Love and Thunder filminde Christian Bale ’in olacağı kesinleşerek, Bale'in süper kahraman rolünden antikahraman rolüne geçtiği görülüyor. 

Oscar ödüllü Taika Waititi tarafından yönetilecek filmin kötü kahramanını canlandıracak isim bir hayli sevildi. Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü fazının başlamasıyla şaşırtıcı haberler gelmeye devam ediyor. Thor dördüncü filmiyle yoluna devam ederken, başarılı bir isim olan Christian Bale’i de kadrosuna kattı. 

Bale son olarak Ford v Ferrari filmiyle sinemaseverlerle buluşmuştu. Bundan önce, Christopher Nolan tarafından yönetilen Batman üçlemesiyle başrol olarak gördüğümüz Bale, Marvel ile yeni bir sayfa açıyor.  

Guardians of the Galaxy ekibi de kadroya dahil oldu 

Seride Groot karakterine sesiyle hayat veren Vin Diesel 'in açıklamasına göre, Guardians of the Galaxy serisindeki bazı karakterlerin Thor: Love & Thunder filminde olacağı söyleniyor. Diesel, James Gunn ile konuşarak öğrendiği bu bilgiyle çok heyecanlandığını da dile getirdi. 

Thor’un yeni filminde oyuncu kadrosunda çok değişiklik olmayacağı da biliniyor. Chris Hemsworth ’ün Thor’u canlandırdığı filmde, Natalie Portman ’ın da Janer Foster rolüyle Marvel evrenine döndüğü görülüyor. Tessa Thompson , Valkyrie rolüyle filmdeki yerini alıyor. Thompson’ın yaptığı açıklamaya göre de filmin kötü karakteri Christian Bale olarak kesinleşti. Fakat, Bale’in karakteri henüz kesin değil. Christian Bale, ilk kez 1970 yılında Iron Man’de görülen Dario Agger / Minotaur veya Fear Itself kitabından Cul Borson / Serpent karakterini canlandırabileceği söyleniyor. (Kaynak: Screen Rant)

Filmin, 2021 yılında vizyona girmesi bekleniyor.