Deadpool 2’nin Domino'suyla tanışın!

Zazie Beetz’in canlandırdığı Domino karakterine ilk bakış!Ryan Reynolds , 2018’in en çok beklenen filmlerinden Deadpool 2’nin karakterlerinden Domino'ya ait ilk görseli sosyal medya hesaplarından paylaştı.

2016 Şubat’ında vizyona giren ile Deadpool öncesi yayınlanan ilk görsele atıfta bulunan yeni görselde, Zazie Beetz 'in canlandırdığı Domino karakterinin bir ayı postu yerine Deadpool kostümünün üzerinde poz verdiğini görüyoruz.

20th Century Fox yapımı olan süper kahraman filmlerinin 13+ yaş sınırlamasına sahip olmasının bir şart olmadığını kanıtlayan Deadpool, ABD gişesinde The Passion of the Christ filminden sonra 17A yaş sınırı olan filmler arasında en başarılı ikinci film olmuştu.

Zazie Beetz'in kim olduğuna gelince;Oyuncunun henüz 5-6 yıllık bir sinema kariyeri olsa da başarıyla canlandırdığı roller sayesinde kendisine bu sektörde yer açmaya devam ediyor. FX'in popüler dizisi Atlanta'da yer alan Beetz, geçtiğimiz sene Netflix‘te yayınlanan Easy dizisinin de kadrosundaydı. Ancak kariyerindeki gerçek sıçramayı Deadpool 2 ile birlikte yapacağı şimdiden kesin gibi görünüyor.

Deadpool 2, 1 Haziran 2018'de vizyonda

Şu anda vizyonda olan Atomic Blonde (Sarışın Bomba) filminin yönetmeni olan David Leitch , Deadpool 2'nin de yönetmenliğini üstlenmiş. Filmde başrol oyuncusu Ryan Reynolds'un yanında Cable rolünde Josh Brolin 'i izleyeceğiz. Filmin diğer oyuncu kadrosunda;Morena Baccarin , T.J. Miller , Brianna Hildebrand , Stefan Kapicic ve filmin kötü karakteri olarak Jack Kesy bulunuyor.