Dede ile torun karşı karşıya!

İki neslin rekabetine sahne olan Büyükbaba ile Savaş'tan ilk fragman geldi.


Dede ile torunun kıyasıya rekabetini beyaz perdeye taşıyan komedi filmi Büyükbaba ile Savaş'tan ilk fragman ve orijinal afiş sonunda geldi.

Yaşayan efsane Robert De Niro ve Hollywood'un yükselen yeni yıldızı olma yolunda hızla ilerleyen Oakes Fegley 'in başrolde yer aldığı filmde eşinin ölümünün ardından kızının yanına taşınan bir büyükbaba ile büyükbabasına kaptırdığı odasını geri almanın yolunu arayan torunun komik hikayesi ele alınıyor.

Ed, eşinin ölümünün ardından her şeyden elini eteğini çekmiştir. Annesinin ölümünün ardından kendisini toparlayamayan babasının yalnız yaşamasını istemeyen kızı, Ed’i yanlarına taşınmaya ikna eder. Fakat bu aynı zamanda evde bir takım değişiklikler yapılması ve dengelerin değişmesi demektir. Peter de bu değişikliklerden fazlasıyla nasibini alır. Her ne kadar dedesinin gelişine çok sevinse de odasını ona verip kendisinin tavan arasına taşınması ilişkilerinin değişmesine neden olur. Peter ne olursa olsun odasını geri almaya kararlıdır.

Odasını geri almak için arkadaşlarının yardımı ile bir dizi plan yapan Peter, dedesine karşı adeta bir savaş başlatır. Ancak Peter dedesini tam olarak tanıyamamıştır. Tüm saldırılara karşı direnen Ed’in de pes etmeye hiç niyeti yoktur. Artık iki cepheli olan bu savaşın galibi kim olacaktır?

Tom J. Astle ve Matt Ember 'in Robert Kimmel Smith 'in ödüllü kitabından beyaz perdeye uyarladığı filmin yönetmen koltuğunda Tim Hill otururken filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Oakes Fegley, Christopher Walken , Uma Thurman ve Jane Seymour gibi isimler yer alıyor.

Büyükbaba ile Savaş herhangi bir değişiklik olmaması halinde 9 Ekim 2020'de vizyona girecek.