Dedikodular doğru çıktı!

Hande Subaşı-Can Tursan çifti boşanma kararı aldı.Dört yıl önce nikâh masasına oturan Hande Subaşı ile Can Tursan, ayrılık kararı aldı. Subaşı'nın avukatı yaptığı açıklamada çiftin anlaşmalı olarak boşanacağını duyurdu. 2012 yılında hayatını birleştiren oyuncu Hande Subaşı ve iş adamı Can Tursan, evliliklerini bitirme kararı aldı. Bir süredir aralarının gergin olduğu konuşulan ünlü çift, krizi aşamadı.

Avukatları açıklama yaptı  

Anlaşmalı boşanmaya karar veren Subaşı ve Tursan avukatlarına vekalet verdi. Boşanma iddialarını doğrulayan Hande Subaşı'nın avukatı Andım Korkut, 'Üzülerek belirtmekteyiz ki müvekkilim Hande Subaşı ve değerli eşi Can Tursan ortak aldıkları karar doğrultusunda evliliklerini sonlandırmaya karar vermişlerdi

Bundan sonraki hayatlarında ilişkilerine saygı ve sevgi çerçevesinde dostane olarak devam edeceklerdir' açıklamasını yaptı.Subaşı ile Tursan'ın boşanma davası önümüzdeki günlerde İstanbul İl Aile Mahkemesi'nde görülecek.Anlaşmalı boşanma kararı alan çiftin nafaka ya da mal paylaşımı talebinin olmadığı da öğrenildi.