Defne Samyeli hedef büyüttü

Ünlü sunucu, oyunculuk eğitimi almaya başladı.Ünlü sunucu, Los Angeles'ta bulunan bir ajansla anlaşarak oyunculuk eğitimi almaya başladı. Samyeli, 'Dövüş sahneleri için kendimi fiziken hazır tutuyorum.' dedi.

1991 Türkiye 3'üncü güzeli Defne Samyeli (43) malum;yaklaşık 20 yıl haber spikerliği yaptı.
Şimdi hem şarkıcılık, hem de oyunculukta iddialı. 2013'te 'Babam Sınıfta Kaldı' dizisinde başrolde oynadı. Geçen mayısta 'Son Arzum' adlı bir single çıkardı. Birçok Hollywood yıldızının öğrencisi olduğu Eric Morris'ten ders alan Defne Samyeli hedefi büyüttü.

Ajansla anlaştı

Harrison Ford , Gwyneth Paltrow , Diane Lane gibi dünyaca ünlü oyunculara menajerlik hizmeti veren Los Angeles'taki United Talent Agency ile anlaştı. Ajansı için de Koray Kasap'a özel pozlar verdi.

'Kendimi fiziken hazır tutuyorum'

Defne Samyeli, 'Aksiyon filmlerine çok meraklıyım. Vurdulu-kırdılı dövüş sahneleri için kendimi fiziken hazır tutuyorum. Nazik, kırılgan ama aynı zamanda gözünü budaktan hiç sakınmayan, hayata dört elle sarılan karakterleri oynamak isterim. Elizabeth Taylor 'ın hayatını canlandırmak en büyük düşüm. Çünkü her açıdan sinema tarihinin en ilginç kadını' dedi.

'Senaryoda kalite ararım'

Defne Samyeli, Türkan Şoray gibi kanunları olmadığını, sadece senaryoda kalite aradığını söyledi. Defne Samyeli'nin, Los Angeles'ta oyunculuk eğitimi alan kızı Deren Talu ile de bir projede kamera karşısına geçmesi an meselesi...