Dehşet gününe hazır mısın?

Kabir Azabı, yeni fragmanıyla sizi dehşetli bir yola sürükleyecek!


'Sen Hiç Hesap Günü Gelmeyecek mi Sandın? ' ve 'Kabir, ya cennet bahçelerinden bir bahçe yahut cehennem çukurlarından bir çukurdur. (Hz. Muhammed SAV) ' sloganlarıyla yola çıkan Kabir Azabı'ndan gelen yeni fragman seyircilerini dehşete düşürüyor. Yepyeni yerli korku filmi, ölümün soğuk gerçekliğini ve kabir azaplarının dehşetini konu ediyor.

Üç Harfliler ve Şeytan-ı Racim gibi seriye dönüşen filmlerin senarist ve yönetmeni Arkın Aktaç 'ın imzasını taşıyan filmin başrolünde Hakan Özgömeç yer alıyor. Diğer başrollerde ise Özlem Başkaya , Ebru Saçar Aktaç , Ufuk Aşar ve Uğur Kaya 'yı da bulunduran yerli korku filminin senaryosunda son yılların senaryoları en fazla sinemaya uyarlanan senaristi Murat Toktamışoğlu ’nun imzası var. 

Bir avukat olan Ozan, işinde başarılı ve yetenekli bir adamdır. Ancak iş hayatındaki başarısı karakterini oldukça kötü yönde etkilemiştir. İş hayatındaki başarısı arttıkça Ozan'ın karakteri yozlaşmaya başlar. Hırslı yapısı onu kibirli ve anlayışsız birisi haline getirmiştir. Ancak çevresine karşı takındığı üstten bakan tutum, doğum gününde yaşadığı olaylarla sarsılır. Tüm hayatını alt üst eden bu olaylar sonrasında, korkunç bir sürece girer. Yaşadığı kabuslar ölümün soğuk nefesini ensesinde hissettirmeye başlamıştır. Başına gelenler onu adım adım kaçınılmaz sona doğru taşımaktayken, başına gelen garip ve gizemli olayları çözmenin tek yolu kendisiyle yüzleşmesi ve kendine gerçekçi bir gözle bakabilmesidir.

'Kabir Azabı' 27 Temmuz 2018'de vizyonda olacak.