Demet Akalın'dan aile hassasiyeti

Hassas konularda tepkisini ortaya koymaktan çekinmeyen Akalın yine sessiz kalmadı.


Eda Gök aldatıldığını Esra Erol 'un programında canlı yayında duyurmuştu. Esra Erol'un stüdyo şefliğini yapan Eda Gök'ün Emrah Albayrak ile 7 yıllık evliliğini bitiren kişi olarak gündeme gelen Burcu Sinem Ünsal, sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yapmıştı. Burcu Senem Ünsal'ın açıklamasına Demet Akalın 'dan çok sert tepki geldi. Akalın'ın verdiği yanıt, takipçileri tarafından destek mesajı aldı

Esra Erol'un stüdyo şefliğini yapan Eda Gök'ın 7 yıllık evliliğini bitiren kişi olarak gündeme gelen Burcu Sinem Ünsal, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada sessizliğini bozdu. Ünsal'ın yaptığı paylaşıma ise Demet Akalın'dan çok sert tepki geldi.

3'üncü kişi olarak adı anılan Burcu Sinem Ünsal, sessizliğini 'Kendi hayatınıza bakın siz önce, Her şeyin bir açıklaması vardır bu hayatta' diyerek bozdu.

Burcu Sinem Ünsal'ın paylaşımı sosyal medyada yayılınca başta kullanıcılar olmak üzere şarkıcı Demet Akalın'dan çok sert tepki geldi.

Burcu Sinem Ünsal'ın, 'Her şeyin bir açıklaması vardır bu hayatta' sözüne Demet Akalın, ' Her şey normalleşiyor! Pes artık pes diyorsun! Daha neler görücez bakalım' şeklinde cevap verdi. Akalın, takipçileri tarafından destek mesajı aldı.