Demolition'dan taze fragman!

! f İstanbul kapanış filmi Demolition'dan yeni fragman geldi.İki yıl önce 'Dallas Buyers Club/Sınırsızlar Kulübü' ile erkek oyuncularına Oscar kazandıran Jean-Marc Vallée 'nin son filmi 'Demolition/Yeniden Başla'dan yepyeni fragman yayınlandı.  

Variety'nin 'Brokeback Mountain'dan beri en iyi performansı' olarak gösterdiği ve şimdiden 2017 Oscar'ları için adı kulislerde anılan Jake Gyllenhaal 'ın başrolünde olduğu 'Yeniden Başla', eşini bir trafik kazasında kaybeden yatırım uzmanı Davis'in bir otomat makinesine sinirlenip şirkete mektup yazması sonrası gelişen olayları konu alıyor. Gyllenhaal'a Naomi Watts ve Chris Cooper 'ın eşlik ettiği film, Toronto Film Festivali'nin açılış filmi olarak görücüye çıktı ve o günden beri yılın en merakla beklenen projelerinden birine dönüştü.

Jean-Marc Vallée'nin 'Bugüne dek yaptığım en rock'n'roll film' olarak tanımladığı 'Yeniden Başla'ya comingsoon.net'in yorumu ise şöyle: 'İnsanlar dehasını fark eder fark etmez kült bir klasiğe dönüşebilecek bir film! '

'Demolition/Yeniden Başla', Türkiye'de ilk kez! f İstanbul'da gösterilecek ve festivalin kapanışını yapacak. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise 8 Nisan 2016.