Dengesiz'in Türkçe posteri görücüye çıktı!

Russell Crowe başrollü Dengesiz'den Türkçe poster ve fragman geldi.


Ünlü oyuncu Russell Crowe 'u belki de ilk kez kötü bir rolde izleyeceğimiz Dengesiz / Unhinged filminden Türkçe poster ve alt yazılı fragman paylaşıldı.

Trafik ışıklarında beklerken tartıştığı adamın kendisini ve ailesini taciz etmesini konu edinen filmin yönetmenliğini Derrick Borte üstlenirken, senaryosunu Carl Ellsworth kaleme alıyor.

Genç bir kadın olan Rachel, trafik ışıklarında beklerken bir adamla atışır. Adamı ardında bırakarak yola devam eden Rachel, kısa süre sonra adamın peşinden geldiğini fark eder. Kendisini taciz eden adamdan kurtulmaya çalıştıkça beklenmedik yerde onu karşısında bulan Rachel, ne yapacağını bilemez. Çok geçmeden Rachel adamın sadece kendisine rahatsızlık vermekle kalmayıp sevdiklerinin de peşinde düştüğünü fark eder. Kendisini bir kedi fare oyununun içinde bulan Rachel, bir dizi ölümcül ders vererek dünya üzerinde son bir iz bırakmak isteyen adamdan kurtulabilecek midir?

Başrollerinde Russell Crowe'un yanı sıra Caren Pistorius , Jimmi Simpson , Gabriel Bateman ve Anne Leighton gibi isimlerin de yer aldığı Dengesiz, 2 Ekim'de vizyonda...